MS27466T25Z43SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25Z43SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25Z43SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25Z43SA
Tau Wae MS27466T25Z43SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1093 pcs Pepa Raraunga MS27466T25Z43SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35814
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A