MS27466T25Z43PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25Z43PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25Z43PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25Z43PA
Tau Wae MS27466T25Z43PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1091 pcs Pepa Raraunga MS27466T25Z43PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35811
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25Z43BA
MS27466T25Z43BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1196 pcs
Tikiake: MS27466T25Z43BA.pdf
RFQ
MS27466T25Z43P-LC
MS27466T25Z43P-LC
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1351 pcs
Tikiake: MS27466T25Z43P-LC.pdf
RFQ
MS27466T25Z43P
MS27466T25Z43P
I roto i te taonga: 976 pcs
Tikiake: MS27466T25Z43P.pdf
MS27466T25Z43S-LC
MS27466T25Z43S-LC
Tikiake: MS27466T25Z43S-LC.pdf
MS27466T25Z43PA-LC
MS27466T25Z43PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT