MS27466T25Z29SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25Z29SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 29C 29#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25Z29SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25Z29SA
Tau Wae MS27466T25Z29SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1020 pcs Pepa Raraunga MS27466T25Z29SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35794
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25Z29P
MS27466T25Z29P
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1199 pcs
Tikiake: MS27466T25Z29P.pdf
RFQ
MS27466T25Z29SA-LC
MS27466T25Z29SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT