MS27466T25Z29PA
MS27466T25Z29PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1260 pcs
Tikiake: MS27466T25Z29PA.pdf
RFQ
MS27466T25Z29B
MS27466T25Z29B
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1548 pcs
Tikiake: MS27466T25Z29B.pdf
RFQ
MS27466T25Z24SA
MS27466T25Z24SA
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT RECP
I roto i te taonga: 883 pcs
Tikiake: MS27466T25Z24SA.pdf
MS27466T25Z29AA
MS27466T25Z29AA
Tikiake: MS27466T25Z29AA.pdf
MS27466T25Z29PA-LC
MS27466T25Z29PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Tikiake: MS27466T25Z29PA-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel