MS27466T25B46SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B46SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 46C MIXED SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25B46SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 776 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 776 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B46SB
Tau Wae MS27466T25B46SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 776 pcs Pepa Raraunga MS27466T25B46SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35715
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25B46SB
MS27466T25B46SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 46POS CRIMP
I roto i te taonga: 499 pcs
Tikiake: MS27466T25B46SB.pdf
RFQ
MS27466T25B46SA
MS27466T25B46SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT 46POS WALL MNT W/SCKT
I roto i te taonga: 1002 pcs
Tikiake: MS27466T25B46SA.pdf
RFQ
MS27466T25B46SD
MS27466T25B46SD
I roto i te taonga: 478 pcs
Tikiake: MS27466T25B46SD.pdf
MS27466T25B46S
MS27466T25B46S