MS27466T25B46SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B46SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 46POS WALL MNT W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS27466T25B46SA.pdf2.MS27466T25B46SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B46SA
Tau Wae MS27466T25B46SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 46POS WALL MNT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1002 pcs Pepa Raraunga 1.MS27466T25B46SA.pdf2.MS27466T25B46SA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T25B46SA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 46
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Waehanga Kaihanga MS27466T25B46SA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-46 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 46 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 46POS WALL MNT W/SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25B46SAL
MS27466T25B46SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 1962 pcs
Tikiake: MS27466T25B46SAL.pdf
RFQ
MS27466T25B46SB
MS27466T25B46SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 46POS CRIMP
I roto i te taonga: 499 pcs
Tikiake: MS27466T25B46SB.pdf
RFQ
MS27466T25B46SA
MS27466T25B46SA
Whakaahuatanga: LJT 46C 40#20 4#16 2#8(COAX) S
I roto i te taonga: 683 pcs
Tikiake: MS27466T25B46SA.pdf
MS27466T25B46SL
MS27466T25B46SL
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 46POS WALLMNT SCKT
I roto i te taonga: 2644 pcs
Tikiake: MS27466T25B46SL.pdf
MS27466T25B46PB-LC
MS27466T25B46PB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
Tikiake: MS27466T25B46PB-LC.pdf
MS27466T25B46S
MS27466T25B46S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 861 pcs
Tikiake: MS27466T25B46S.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED SKT RECP
I roto i te taonga: 776 pcs
Tikiake: MS27466T25B46SB.pdf