MS27466T25B19PB
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B19PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25B19PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B19PB
Tau Wae MS27466T25B19PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1317 pcs Pepa Raraunga MS27466T25B19PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35651
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25B19PC
MS27466T25B19PC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1147 pcs
Tikiake: MS27466T25B19PC.pdf
RFQ
MS27466T25B19PAL
MS27466T25B19PAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 2010 pcs
Tikiake: MS27466T25B19PAL.pdf
RFQ
MS27466T25B19PB
MS27466T25B19PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 949 pcs
Tikiake: MS27466T25B19PB.pdf
MS27466T25B19PA-LC
MS27466T25B19PA-LC
Tikiake: MS27466T25B19PA-LC.pdf
MS27466T25B19PA
MS27466T25B19PA
Tikiake: MS27466T25B19PA.pdf
I roto i te taonga: 851 pcs
Tikiake: MS27466T25B19PA.pdf
MS27466T25B19PB
MS27466T25B19PB
Tikiake: MS27466T25B19PB.pdf
I roto i te taonga: 866 pcs
Tikiake: MS27466T25B19PC.pdf
MS27466T25B19PB-LC
MS27466T25B19PB-LC
Tikiake: MS27466T25B19PB-LC.pdf
I roto i te taonga: 919 pcs
MS27466T25B19PB-LC
MS27466T25B19PB-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel