MS27466T25B19PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T25B19PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 851 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B19PA
Tau Wae MS27466T25B19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 851 pcs Pepa Raraunga MS27466T25B19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T25B19PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25B19P-LC
MS27466T25B19P-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 1783 pcs
Tikiake: MS27466T25B19P-LC.pdf
RFQ
MS27466T25B19P
MS27466T25B19P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1296 pcs
Tikiake: MS27466T25B19P.pdf
RFQ
MS27466T25B19PB
MS27466T25B19PB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 PIN RECP
Tikiake: MS27466T25B19PB.pdf
MS27466T25B19PA
MS27466T25B19PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 919 pcs
Tikiake: MS27466T25B19PA.pdf
MS27466T25B19PA-LC
MS27466T25B19PA-LC
Tikiake: MS27466T25B19PA-LC.pdf
MS27466T25B19PA-LC
MS27466T25B19PA-LC
MS27466T25B19PA
MS27466T25B19PA
Tikiake: MS27466T25B19PA.pdf
I roto i te taonga: 838 pcs
Tikiake: MS27466T25B19P.pdf
MS27466T25B19PAL
MS27466T25B19PAL
Tikiake: MS27466T25B19PAL.pdf
MS27466T25B19JC-LC
MS27466T25B19JC-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Tikiake: MS27466T25B19JC-LC.pdf
I roto i te taonga: 949 pcs
Tikiake: MS27466T25B19PB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel