MS27466T21F39SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21F39SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27466T21F39SAL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21F39SAL
Tau Wae MS27466T21F39SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3055 pcs Pepa Raraunga MS27466T21F39SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-39
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27466T21F39SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount