MS27466T21F39SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21F39SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS27466T21F39SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21F39SA
Tau Wae MS27466T21F39SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1705 pcs Pepa Raraunga MS27466T21F39SA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T21F39SA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga MS27466T21F39SA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock