MS27466T13Z4SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T13Z4SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 4C 4#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T13Z4SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T13Z4SA
Tau Wae MS27466T13Z4SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2175 pcs Pepa Raraunga MS27466T13Z4SA.pdf
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35398
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A