MS27466T13Z4PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T13Z4PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 4C 4#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27466T13Z4PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T13Z4PA
Tau Wae MS27466T13Z4PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2022 pcs Pepa Raraunga MS27466T13Z4PA.pdf
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35395
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T13Z4SA-LC
MS27466T13Z4SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT
I roto i te taonga: 1827 pcs
Tikiake: MS27466T13Z4SA-LC.pdf
RFQ
MS27466T13Z4P
MS27466T13Z4P
Whakaahuatanga: 8LT 4C 4#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1978 pcs
Tikiake: MS27466T13Z4P.pdf
RFQ
MS27466T13Z4PA-LC
MS27466T13Z4PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT