JBXFC2J12FCSDSMR
Hua Hua
Tau Wae: JBXFC2J12FCSDSMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXFC2J12FCSDSMR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXFC2J12FCSDSMR
Tau Wae JBXFC2J12FCSDSMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1334 pcs Pepa Raraunga JBXFC2J12FCSDSMR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Backshell, Boot Adapter
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea -