JBXFC2J10FCSDSMR
Hua Hua
Tau Wae: JBXFC2J10FCSDSMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXFC2J10FCSDSMR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXFC2J10FCSDSMR
Tau Wae JBXFC2J10FCSDSMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1269 pcs Pepa Raraunga JBXFC2J10FCSDSMR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea -