JBXEA2G12FCSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXEA2G12FCSDS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXEA2G12FCSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.JBXEA2G12FCSDS.pdf2.JBXEA2G12FCSDS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEA2G12FCSDS
Tau Wae JBXEA2G12FCSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1859 pcs Pepa Raraunga 1.JBXEA2G12FCSDS.pdf2.JBXEA2G12FCSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 2 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7A