JBXEA2G10FQSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXEA2G10FQSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: JBXEA2G10FQSDS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEA2G10FQSDS
Tau Wae JBXEA2G10FQSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1562 pcs Pepa Raraunga JBXEA2G10FQSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 2 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Tae Whakatu Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea -