D38999/26FF32PC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FF32PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FF32PC
Tau Wae D38999/26FF32PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1567 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899926FF32PC
SD38999/26FF32PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FF32PC
D38999/26FF32PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1525 pcs
Tikiake: D38999/26FF32PC.pdf
RFQ
D38999/26FF32PC
D38999/26FF32PC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS