D38999/26FF32PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FF32PB-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/26FF32PB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FF32PB-LC
Tau Wae D38999/26FF32PB-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1176 pcs Pepa Raraunga D38999/26FF32PB-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti F Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/26FF32PB-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FF32PB-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.520" (38.61mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea B Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FF32PBL
D38999/26FF32PBL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 2446 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FF32PALC
D38999/26FF32PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 2341 pcs
Tikiake: D38999/26FF32PALC.pdf
RFQ
D38999/26FF32PC
D38999/26FF32PC
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Tikiake:
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Tikiake: D38999/26FF32PC.pdf
D38999/26FF32PC-LC
D38999/26FF32PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: D38999/26FF32PC-LC.pdf
D38999/26FF32PB
D38999/26FF32PB
D38999/26FF32PB-LC
D38999/26FF32PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE