D38999/24WD18PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WD18PD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 18C 18#20 PIN J/N
Ngā Rauemi:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WD18PD
Tau Wae D38999/24WD18PD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1408 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-29733
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WD18PE
D38999/24WD18PE
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 1691 pcs
Tikiake: D38999/24WD18PE.pdf
RFQ
D38999/24WD18PC
D38999/24WD18PC