D38999/24WD18PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24WD18PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24WD18PC
Tau Wae D38999/24WD18PC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2476 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899924WD18PC
SD38999/24WD18PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24WD18PB-LC
D38999/24WD18PB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 2277 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24WD18PC
D38999/24WD18PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 1831 pcs
Tikiake: D38999/24WD18PC.pdf
RFQ
D38999/24WD18PC
D38999/24WD18PC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tikiake: D38999/24WD18PC.pdf
D38999/24WD18PD-LC
D38999/24WD18PD-LC
Tikiake:
D38999/24WD18PC-LC
D38999/24WD18PC-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN
Tikiake: D38999/24WD18PC-LC.pdf
Tikiake: D38999/24WD18PB-LC.pdf
D38999/24WD18PC-LC
D38999/24WD18PC-LC
D38999/24WD18PB
D38999/24WD18PB
Tikiake: D38999/24WD18PB.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24WD18PB.pdf
D38999/24WD18PD
D38999/24WD18PD
Whakaahuatanga: 8D 18C 18#20 PIN J/N
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel