D38999/20FD18PD
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FD18PD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FD18PD
Tau Wae D38999/20FD18PD Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2671 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SD38999/20FD18PD
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20FD18PD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-18 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FD18PCL
D38999/20FD18PCL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 2808 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/20FD18PD-LC
D38999/20FD18PD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN
I roto i te taonga: 1963 pcs
Tikiake: D38999/20FD18PD-LC.pdf
RFQ
D38999/20FD18PDL
D38999/20FD18PDL
Tikiake:
D38999/20FD18PC
D38999/20FD18PC
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/20FD18PC.pdf
D38999/20FD18PD
D38999/20FD18PD
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: D38999/20FD18PD.pdf
D38999/20FD18PD
D38999/20FD18PD
Tikiake: D38999/20FD18PD.pdf
D38999/20FD18PC-LC
D38999/20FD18PC-LC
Tikiake: D38999/20FD18PC-LC.pdf
D38999/20FD18PD-LC
D38999/20FD18PD-LC
D38999/20FD18PD-LC
D38999/20FD18PD-LC
D38999/20FD18PD
D38999/20FD18PD
Whakaahuatanga: CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel