D38999/20FD18PC-LC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FD18PC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FD18PC-LC
Tau Wae D38999/20FD18PC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2053 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL D Rahi Hiku - Whakauru 15-18
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-26777 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FD18PC
D38999/20FD18PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2040 pcs
Tikiake: D38999/20FD18PC.pdf
RFQ
D38999/20FD18PD
D38999/20FD18PD
I roto i te taonga: 2177 pcs
Tikiake: D38999/20FD18PD.pdf
RFQ
D38999/20FD18PC-LC
D38999/20FD18PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Tikiake: D38999/20FD18PC-LC.pdf
D38999/20FD18PC-LC
D38999/20FD18PC-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN
D38999/20FD18PBL
D38999/20FD18PBL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
Tikiake: D38999/20FD18PC.pdf
D38999/20FD18PB-LC
D38999/20FD18PB-LC
Tikiake:
D38999/20FD18PCL
D38999/20FD18PCL
Whakaahuatanga: CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
Tikiake: D38999/20FD18PB-LC.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel