BACC63CT25D24SB
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT25D24SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 24C 12#16, 12#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: BACC63CT25D24SB.pdf
Waehere Stock 442 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT25D24SB
Tau Wae BACC63CT25D24SB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 24C 12#16, 12#12 SKT PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 442 pcs Pepa Raraunga BACC63CT25D24SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A