BACC63CT25D24SA
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT25D24SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 24C 12#16, 12#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: BACC63CT25D24SA.pdf
Waehere Stock 412 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 412 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT25D24SA
Tau Wae BACC63CT25D24SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 24C 12#16, 12#12 SKT PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 412 pcs Pepa Raraunga BACC63CT25D24SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63CT25D29SNH
BACC63CT25D29SNH
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
I roto i te taonga: 5983 pcs
Tikiake: BACC63CT25D29SNH.pdf
RFQ
BACC63CT25-8PNH
BACC63CT25-8PNH
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE