BACC63CT25-43SC
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT25-43SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 53C 23#20, 20#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: BACC63CT25-43SC.pdf
Waehere Stock 493 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 493 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT25-43SC
Tau Wae BACC63CT25-43SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 53C 23#20, 20#16 SKT PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 493 pcs Pepa Raraunga BACC63CT25-43SC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A