BACC63CT25-43SA
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CT25-43SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 53C 23#20, 20#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: BACC63CT25-43SA.pdf
Waehere Stock 486 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 486 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CT25-43SA
Tau Wae BACC63CT25-43SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 53C 23#20, 20#16 SKT PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 486 pcs Pepa Raraunga BACC63CT25-43SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A