8T220B39SB
Hua Hua
Tau Wae: 8T220B39SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8T220B39SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 993 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T220B39SB
Tau Wae 8T220B39SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 993 pcs Pepa Raraunga 8T220B39SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24376
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8T220B39PA
8T220B39PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 39C 37#20 2#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1178 pcs
Tikiake: 8T220B39PA.pdf
RFQ
8T220B39SN
8T220B39SN
Whakaahuatanga: 8T 39C 37#20 2#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1431 pcs
Tikiake: 8T220B39SN.pdf
RFQ
8T220B39SB-LC
8T220B39SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT