8T220B39PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T220B39PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8T220B39PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T220B39PN
Tau Wae 8T220B39PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1273 pcs Pepa Raraunga 8T220B39PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24372
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A