8T118Z32SN
Hua Hua
Tau Wae: 8T118Z32SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 32C 32#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8T118Z32SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 729 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 729 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T118Z32SN
Tau Wae 8T118Z32SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 729 pcs Pepa Raraunga 8T118Z32SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23868
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A