8T118Z28SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8T118Z28SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 28C 26#20 2#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8T118Z28SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 911 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 911 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T118Z28SN
Tau Wae 8T118Z28SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 911 pcs Pepa Raraunga 8T118Z28SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23862
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 28 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8T118Z32PN
8T118Z32PN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 32C 32#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 742 pcs
Tikiake: 8T118Z32PN.pdf
RFQ
8T118Z11AN
8T118Z11AN
Whakaahuatanga: 8T 11C 11#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 884 pcs
Tikiake: 8T118Z11AN.pdf
RFQ
8T118Z28SN-LC
8T118Z28SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 28POS INLINE