8LT725B24PB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725B24PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8LT725B24PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 821 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725B24PB
Tau Wae 8LT725B24PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 821 pcs Pepa Raraunga 8LT725B24PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22983
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A