8LT725B24PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725B24PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8LT725B24PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 836 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725B24PA
Tau Wae 8LT725B24PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 836 pcs Pepa Raraunga 8LT725B24PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22981
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT725B24BA
8LT725B24BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT J/N
I roto i te taonga: 1073 pcs
Tikiake: 8LT725B24BA.pdf
RFQ
8LT725B24AC
8LT725B24AC
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
I roto i te taonga: 863 pcs
Tikiake: 8LT725B24AC.pdf
RFQ
8LT725B24PA-LC
8LT725B24PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT