8LT721B41SD
Hua Hua
Tau Wae: 8LT721B41SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 41C 41#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT721B41SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT721B41SD
Tau Wae 8LT721B41SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1545 pcs Pepa Raraunga 8LT721B41SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22503
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A