8LT721B41SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8LT721B41SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8LT721B41SA-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT721B41SA-LC
Tau Wae 8LT721B41SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1888 pcs Pepa Raraunga 8LT721B41SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-22502 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -