8LT521Z39SA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT521Z39SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT521Z39SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 894 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT521Z39SA
Tau Wae 8LT521Z39SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 894 pcs Pepa Raraunga 8LT521Z39SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20549
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT521Z41SA
8LT521Z41SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 41C 41#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 857 pcs
Tikiake: 8LT521Z41SA.pdf
RFQ
8LT521Z39PA
8LT521Z39PA
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 976 pcs
Tikiake: 8LT521Z39PA.pdf
RFQ
8LT521Z39SA-LC
8LT521Z39SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE