8LT521Z39PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT521Z39PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT521Z39PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 976 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT521Z39PA
Tau Wae 8LT521Z39PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 976 pcs Pepa Raraunga 8LT521Z39PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20547
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A