8LT521B16SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT521B16SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 16C 16#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT521B16SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT521B16SN
Tau Wae 8LT521B16SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1590 pcs Pepa Raraunga 8LT521B16SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20225
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A