8LT521B16SD
Hua Hua
Tau Wae: 8LT521B16SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 16C 16#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT521B16SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT521B16SD
Tau Wae 8LT521B16SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1555 pcs Pepa Raraunga 8LT521B16SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20223
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT521B35AA
8LT521B35AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 79C 79#22D PIN PLUG
I roto i te taonga: 1971 pcs
Tikiake: 8LT521B35AA.pdf
RFQ
8LT521B16SD-LC
8LT521B16SD-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE