8LT519B32SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT519B32SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT519B32SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT519B32SB
Tau Wae 8LT519B32SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1461 pcs Pepa Raraunga 8LT519B32SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20003
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT519B32SD-LC
8LT519B32SD-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 1450 pcs
Tikiake: 8LT519B32SD-LC.pdf
RFQ
8LT519B32SA
8LT519B32SA
Whakaahuatanga: 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1454 pcs
Tikiake: 8LT519B32SA.pdf
RFQ
8LT519B32SB-LC
8LT519B32SB-LC