8LT519B32PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT519B32PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 32C 32#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT519B32PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT519B32PN
Tau Wae 8LT519B32PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2297 pcs Pepa Raraunga 8LT519B32PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-19999
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A