8LT515Z19PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT515Z19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT515Z19PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 979 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 979 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT515Z19PA
Tau Wae 8LT515Z19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 979 pcs Pepa Raraunga 8LT515Z19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-19620
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT515Z18SA
8LT515Z18SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1354 pcs
Tikiake: 8LT515Z18SA.pdf
RFQ
8LT515Z19PA-LC
8LT515Z19PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE