8LT515Z18SA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT515Z18SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT515Z18SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT515Z18SA
Tau Wae 8LT515Z18SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1354 pcs Pepa Raraunga 8LT515Z18SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-19616
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A