8LT325Z43SA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT325Z43SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT325Z43SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT325Z43SA
Tau Wae 8LT325Z43SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1043 pcs Pepa Raraunga 8LT325Z43SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-18577
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT325Z43SN
8LT325Z43SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 882 pcs
Tikiake: 8LT325Z43SN.pdf
RFQ
8LT325Z43SA-LC
8LT325Z43SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT