8LT325Z43PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT325Z43PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT325Z43PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 985 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT325Z43PA
Tau Wae 8LT325Z43PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 985 pcs Pepa Raraunga 8LT325Z43PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-18573
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A