8D7L21W41SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D7L21W41SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 41C 41#20 PCB SKT J/N
Ngā Rauemi: 8D7L21W41SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 358 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 358 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D7L21W41SN
Tau Wae 8D7L21W41SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 358 pcs Pepa Raraunga 8D7L21W41SN.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-14150
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Whakatauranga onamata 7.5A