8D7L21W41SA
Hua Hua
Tau Wae: 8D7L21W41SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 41C 41#20 PCB SKT J/N
Ngā Rauemi: 8D7L21W41SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 279 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D7L21W41SA
Tau Wae 8D7L21W41SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 279 pcs Pepa Raraunga 8D7L21W41SA.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-14149
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Whakatauranga onamata 7.5A