8D725F37SD-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D725F37SD-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D725F37SD-LC.pdf2.8D725F37SD-LC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 982 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725F37SD-LC
Tau Wae 8D725F37SD-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 982 pcs Pepa Raraunga 1.8D725F37SD-LC.pdf2.8D725F37SD-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-37
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-13821 Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 37
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -