8D725F37PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D725F37PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 37C 37#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8D725F37PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725F37PN
Tau Wae 8D725F37PN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 37C 37#16 PIN J/N Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1028 pcs Pepa Raraunga 8D725F37PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A