8D715W18SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D715W18SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 18C 18#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D715W18SN.pdf2.8D715W18SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D715W18SN
Tau Wae 8D715W18SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2555 pcs Pepa Raraunga 1.8D715W18SN.pdf2.8D715W18SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-12645
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A