8D715W18SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D715W18SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 18C 18#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D715W18SB.pdf2.8D715W18SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D715W18SB
Tau Wae 8D715W18SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2243 pcs Pepa Raraunga 1.8D715W18SB.pdf2.8D715W18SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-12639
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D715W18SA-LC
8D715W18SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 2685 pcs
Tikiake: 8D715W18SA-LC.pdf
RFQ
8D715W18SD
8D715W18SD
Whakaahuatanga: 8D 18C 18#20 SKT J/N
I roto i te taonga: 1558 pcs
Tikiake: 8D715W18SD.pdf
RFQ
8D715W18SB-LC
8D715W18SB-LC